OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 603 254 123 | info@martycak.cz

Mikroskopy Novex B

Mikroskop Novex B

 • Mikroskop Novex B

  Oblíbené mikroskopy s 20W halogenovým osvětlením s plynulou regulací. Monokulární, binokulární nebo trinokulární hlavice. Semiplanární, planární nebo ICS objektivy. V závislosti na výbavě, jsou tyto mikroskopy vhodné pro pokročilá univerzitní praktika, jako rutinní laboratorní mikroskopy, pro soukromou lékařskou a veterinární praxi.

 • Mikroskop Novex B LED

  Výkonné monokulární, binokulární nebo trinokulární mikroskopy s výkonným LED osvětlením a semiplanárními, planárními nebo ICS objektivy. Řada je vhodná, podle výbavy, pro pokročilá univerzitní praktika, jako rutinní laboratorní mikroskopy, pro soukromou lékařskou a veterinární praxi.

 • Mikroskop Novex B pro fázový kontrast

  Monokulární, binokulární nebo trinokulární mikroskopy pro pozorování fázového kontrastu, 20W halogenové osvětlení s plynulou regulací. Semiplanární nebo planární fázové objektivy.

 • Mikroskop Novex B LED pro fázový kontrast

  Moderní mikroskopy pro pozorování fázového kontrastu. Výkonné LED osvětlení s plynulou regulací, monokulární, binokulární nebo trinokulární hlavice. Planární nebo semiplanární fázové objektivy.

 • Polarizační mikroskop Novex B

  Monokulární, binokulární nebo trinokulární mikroskopy s kruhovým stolkem pro základní pozorování v polarizovaném světle. Semiplanární nebo planární objektivy, 20W halogenové osvětlení s plynulou regulací.


Doporučujeme

Imerzní olej FF

top kvalita pro fluorescenční mikroskopii

Novinky

archiv