OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 603 254 123 | info@martycak.cz

Mikroskopy Euromex Oxion

Mikroskop Oxion

 • Mikroskop OXION PL

  Moderní dobře vybavené laboratorní mikroskopy s binokulární nebo trinokulární hlavicí a kvalitní optikou s korekcí na nekonečno. Ergonomický stojan pro dlouhodobou komfortní práci. Osvětlovací systém dle Köhlerova principu. Výkonné 3W LED osvětlení.

 • Mikroskop OXION DFPLT

  Výkonný moderní trinokulární laboratorní mikroskop pro pozorování v temném poli. Mikroskop je především určen pro vyšetření krve (Dark field LBA). Kvalitní optika s korekcí na nekonečno. Ergonomický stojan pro pohodlnou práci. Dva osvětlovací systémy – osvětlovací systém dle Köhlerova principu s vysoce svítivou 3W NeoLED v noze mikroskopu a 5W NeoLED v kardioidním kondezoru pro temné pole.

 • Mikroskop OXION SA

  Binokulární nebo trinokulární laboratorní mikroskopy s excelentní optikou korigovanou na nekonečno, standardně semiapochromatické objektivy. Moderní ergonomický stojan pro dlouhodobou komfortní práci. Osvětlovací systém dle Köhlerova principu. Výkonné 3W NeoLED osvětlení.

 • Mikroskop OXION PHPL

  Výkonné dobře vybavené binokulární nebo trinokulární laboratorní mikroskopy pro pozorování fázového kontrastu. Kvalitní optika s korekcí na nekonečno. Ergonomický stojan pro pohodlnou práci. Osvětlení pomocí vysoce svítivé 3W NeoLED. Osvětlovací systém dle Köhlerova principu.


Doporučujeme

Imerzní olej FF

top kvalita pro fluorescenční mikroskopii

Novinky

archiv